PRIVAATSUSPOLIITIKA

Kiili Rahvamaja kaitseb alati oma klientide isikuandmeid ning ei edasta neid ega muud kliendi poolt antud informatsiooni kolmandatele osapooltele.

 

ISIKLIKU INFO KOGUMINE JA JAGAMINE

Kiili Rahvamaja kogub ainult email aadresse.

Kogutud andmed ei kuulu avalikustamisele kolmandatele osapooltele. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Kiili Rahvamaja on isikuandmete vastutav töötleja.

 

KIILI RAHVAMAJA TEATED

Kiili Rahvamaja teateid (sh. eripakkumised) saavad ainult uudiskirjaga liitunud, olles sellega liitunud kas läbi Kiili Rahvamaja kodulehe või fienta.com keskkonnas. Kui teadete saaja ei ole enam teadete saamisest huvitatud, saab ta sellest igal ajal loobuda, vajutades e-kirjas tekstilinki “Soovin uudiskirjast loobuda”.

Kiili Rahvamaja saadab vaid relevantseid teateid, millest saaja saab eeldatavalt kasu. Kiili Rahvamaja ei müü, rendi ega võimalda mingil muul moel uudiskirjaga liitunute kontaktandmeid kasutada kolmandatel osapooltel.

MUUDE ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Kiili Rahvamaja kogub ja analüüsib statistilistel eesmärkidel üldteavet kodulehe külastatavuse, lehel viibitud aja, sessiooni kestuse jne. kohta. See statistika võimaldab parandada kodulehe funktsionaalsust, disaini ning pakkuda paremat kasutajamugavust. Selle raames kogutud info ei ole aga taandatav üksikisikule ja säilitab kodulehe külastaja privaatsuse.

Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse ja arenduse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsuse.

KiiliRahvamaja teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.