Uudised

Algas uute õpilaste avalduste vastuvõtt

 

On alanud Kiili Kunstide Kooli uute õpilaste avalduste vastuvõtt!

Tänasest on Kiili Kunstide Kooli kodulehel üleval uue õppeaasta sisseastumisavaldused. Avaldused leiate lingilt: http://www.kiilirahvamaja.ee/uus/index.php/koolist/vastuvott Ootame avaldusi digitaalselt täidetuna ning allkirjastatuna õppealajuhataja e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. kuni 01.06.2017.

Vastuvõtuga täidame kõik vabad kohad erinevatel õppekavadel. Kui mõnes osakonnas on soovijate arv suurem, kui vabade kohtade arv, siis järjestame sisseastujad avalduste saabumise kuupäeva järgi. Erandiks on muusikaosakonna põhiõpe, kuhu sisseastujatel tuleb läbida sisseastumiskatsed. Sisseastujate konsultatsioon toimub 30. mail kell 18.00 Kiili Kunstide Kooli suures saalis. Vastuvõtukatsed toimuvad 2. juunil alates 15.30.

Olete väga oodatud meie muusikat ja kunsti täis majja!

 

Kiili Kunstide Kooli olulised kuupäevad 2017

 

T 25.aprill IV SOLFEDŽO PROOVIEKSAM (tundide ajal)
K 26.aprill VII SOLFEDŽO PROOVIEKSAM (tundide ajal)
R 5.mai IV klassi SOLFEDŽO EKSAM (11:00 – u 15:00)
L 6.mai VII klassi SOLFEDŽO EKSAM (11:00 – u 15:00)
L 20.mai ERIALAEKSAM (10:00 – u 18:00)
K 24.mai KUNSTIOSAKONNA HINDAMINE + LÕPETAJATE TÖÖDE HINDAMINE (14:00)
E 29.mai LÕPETAJATE LÕPUAKTUS (19:00)
T 30.mai UUTE ÕPILASTE KONSULTATSIOON (18:00)
R 02.juuni UUTE ÕPILASTE VASTUVÕTT (15:30)
E 5.juuni KOOLI LÕPUAKTUS (19:00)

 

Hiina kammermuusika kontsert Mustpeade majas

madis aasalo 2016

Reedel, 23. septembril toimus Tallinna Mustpeade Majas Hiina kammermuusika kontsert. Meie jaoks eriti toredaks tegi asjaloo see, et esinejate hulgas olid ka Kiili Kunstide Kooli esindajad.
Kontserdi avasid augustis aset leidnud muusikafestivalil "Draakon" toimunud klaverikonkursi vanema astme laureaadid. Nende hulgas siis ka noor pianist Madis Aasalo, kes mäletatavasti pälvis Hiina muusika kategoorias I koha.
Hiljem võis lavalaudadel näha-kuulda ka Kiili Kunstide Kooli uut tšelloõpetajat, kelleks on Kristian Plink.

Kiili Vanamuusikaansambli uue plaadi esitlus

KiiliCD

Reedel, 23. septembril toimus Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones Kiili Vanamuusikaansambli uue plaadi esitlus. Toimunud kontserdil mängiti plaadile jõudnud lugude kõrval ka muid repertuaaris olevaid lugusid. Valminud plaat on ansambli pika ajaloo jooksul juba kolmas, aga selle koosseisu jaoks päris esimene.

Kontsert läks väga edukalt, mis on Kiili Vanamuusikaansambli jaoks juba tavaks saanud. Tundub, et iga kontserdiga lähevad ansambli kavad järjest mitmekesisemaks. Laval esinejad tunnevad end silmnähtavalt hästi ja kogu ansambel mõjub väga ühtsena. Eks märk kvaliteedist ole ka see, et septembri alguses kutsuti Kiili ansambel ühiseks kontserdiks lavale koos Eesti vanamuusikavaldkonna tippudega - ansambliga Hortus Musicus.

Kiili Vanamuusikaansambel ja Hortus Musicus ühiskontserdil Kadriorus

Kiili Vanamuusikaansambel ja Hortus Musicus

Laupäeval, 10. septembril toimus Tallinnas Kadrioru Lossis üks erakordne kontsert. Lavalaudadel kohtusid noored muusikud Kiili Vanamuusikaansamblist ja aastakümneid tegutsevad vanamuusikud ansamblist Hortus Musicus. Kava koosnes valitud paladest nii keskajast kui renessansist. Kaks ansamblit saavutasid ühistes numbrites laval suurepärase koostöö, mis lubas kuulajail ekslikult oletada, nagu oleks laval ammu koostööd tegev trupp. Tegelikkuses oli tegemist esimese sellise prokjektiga. Jääb vaid loota, et see koostöö inspireeris lisaks publikule ka mängijaid ning võime peagi taas mõnda ühistöös sündivat kontserti kuulata.