Kiili Kammerkoor

Rahvamajas on koorilaul kõlanud juba maja algusaastatest. Lauldud on erinevate dirigentide juhatamisel, kes kõik on olnud omanäolised ja koorilaulule pühendunud inimesed. Koori tegevusaastaisse mahub palju sündmusi ja esinemisi: osa on võetud kõikidest üld- ja juubelilaulupidudest,maakondlikest ja vabariiklikest laulupäevadest, öölaulupidudest, käidud kontsertreisidel ka väljaspool Eestit.  2008.a. osaleti ka I Eesti Punklaulupeol.

2008.aasta  sügisest juhatab koori Tuuli Metsoja.

2009.aastal saab koori nimeks Kiili Kammerkoor. Koori tegevus on igati hoogu juurde saanud: korraldatakse laululaagreid, stiiliüritusi, võetakse osa konkurssidest. 2009.aasta Üldlaulupeol osaleti ka valikkoorides.

Kiili Kammerkoor on saanud tunnustuse osaliseks " Kiili Valla Aasta Tegu -2009" - Erki Meistri kantaadi "Anima Horum Bona" esitamise eest koos Kunstide Kooli Kammerorkestriga.

2012. aastal tähistas Kiili Koor koos Kiili Rahvamajaga 50. juubelit.

Kontakt : Tuuli Metsoja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud <!-- document.write( '</' ); document.write( 'span>' ); //-->

Tel. 5116308