Kiili Rahvamaja

Üritus 

Pealkiri:
Kai Ratasseppa klaverikontsert
Aeg:
08.10.12 - 08.10.12 19.00 h - 20.00 h
Kategooria:
Kalender

Kirjeldus

Kavas:

J.Haydn - Andante variatsioonidega f-moll

T.Kõrvits - Variatsioonid "Ma tänan Sind"

R.Schumann - Fantaasia C-duur

 

Piletid saadaval PIletilevis ja tund enne algust kohapeal. Hind: 4€ / 2,5€

Ratassepp_Tallinn_Kiiliv

 

Kai Ratassepp on õppinud Tallinna Muusikakeskkoolis ja Eesti Muusika - ja Teatriakadeemias, tema õpetajateks on olnud Ruuta Taras, Lilian Semper ja Peep Lassmann. Hetkel jätkab Kai Ratassepp õpinguid EMTA doktorantuuris professor Peep Lassmanni juhendamisel. Kai Ratassepp on võitnud preemiaid mitmel vabariiklikul ja rahvusvahelisel pianistide konkursil. Esinenud nii solistina kui kammermuusikuna Eestis, Soomes, Rootsis, Sakasamaal, Venemaal.

Aastal 2000 pälvis Kai Ratassepp klaveriduos koos Mati Mikalaiga preemiaid rahvusvahelistel konkurssidel (II preemia rahvusvahelisel klaveriduode konkursil Kaunases, II preemia rahvusvahelisel klaveriduode konkursil Paduas, I preemia rahvusvahelisel ARD konkursil Münchenis).

Kontsertreisid on viinud nende duot Saksamaale, Itaaliasse, Prantsusmaale, Venemaale ja Eestimaa erinevatesse linnadesse. Ansambel on teinud koostööd mitmete mainekate orkestritega (Kremerata Baltica, Deutsches Symphonie-Orchester, Peterburi Maria teatri orkester, ERSO, Tallinna Kammerorkester jt.).

Duo Ratassepp-Mikalai on osalenud mitmetel rahvusvahelistel muusikafestivalidel ja teinud hulgaliselt raadiosalvestusi Saksamaal (Bayerischen Rundfunk, Deutschland Radio Berlin) ja Eestis. Käesoleval ajal on Kai Ratassepp õppejõud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias ning Tallinna Muusikakoolis.