Kiili Rahvamaja

Üritus 

Pealkiri:
LOENG "SUHETE, SÕPRUSE JA ARMASTUSE FENG SHUI " TÄISKASVANUD ÕPPIJA NÄDALA (TÕN -i) RAAMES
Aeg:
14.10.11 18.30 h
Asukoht:
Kiili Rahvamaja -
Kategooria:
Kalender

Kirjeldus

Lektorid Janno ja Siret Seeder.
Loeng on tasuta. Vajalik eelregistreerimine -antoniida.kauber@kiilivald.ee

Praktiline loeng

Feng shui bagua Suhete ja armastuse tsoon

Mis on eduka suhte valem? Mis on suhete eesmärk? Missugused mudelid ja mustrid on meie suhete energia taga? Kuidas muuta suhete energiat? Kuidas hoida suhete energiat? Suhte andmise ja saamise ehk yang/yin pooluste tasakaal. Suhte yang aspekt ehk kui midagi teha teise heaks, siis peab see soov tulema südamest. Ja kui me tegutseme oma südamesunni ajel, siis saame vastutasuks seda, mis täiendab meie südamesoojust (suhte yin energia).
Suhte aktiviseerimisse võib kaasata ka oma kodu. Millele tähelepanu pöörata? Suhete tsooni saab aktiveerida riietuse abil, toetades Maa stiihia energiaid, füüsiliste harjutuste ja afirmatsioonide lausumise abil. Aga miks mitte uute hobide ja eluvaldkondade kaasamise abil. Kõik on võimalik. Vaja on vaid südamest tulevat soovi midagi oma elus, oma suhetes muuta. Kuidas kasutada raamatut "Suhete, sõpruse ja armastuse feng shui" oma elu analüüsimisel ja tasakaalustamisel?
Mäng energiatega on põnev ja häid võimalusi pakkuv. Kel lusti ja kindel tahe, see lööb kaasa.
NB! Kohapeal on võimalik osta feng shui raamat raamatuid ja suhete tsooni aktiveerimise vahendeid. Raamatusarja tellimine.
www.seeder.ee

Asukoht

Asukoht:
Kiili Rahvamaja
Tänav:
Nabala tee 12